Medic veterinar pentru petshop

Gimborn Petcenter

Job expirat

RESPONSABILITATI

GIMBORN PETCENTER cauta pentru magazinul sau din Arena Mall, medic veterinar - cu urmatoarele atributii:
a.Recepţionează mărfurile conform facturilor şi sesizează în scris neregulile constatate.
b.Pregăteşte mărfurile pentru expedierea către client
c.Aranjează produsele pe rafturi
d.Marchează cu preţuri produsele din magazin
e.Verifică periodic stocurile din magazin
f.Cunoaşte toate produsele şi utilitatea acestora, fiind în stare să informeze clientul despre toate produsele.
g.Manipulează marfa.
h.Prezintă oferta firmei la potenţialii clienţi
i.Vinde produsele firmei atât la clienţii existenţi cât şi la posibili noi clienţi.
j.Participa la curatarea animalelor si a adaposturilor acestora.
k.Se ocupa de medicamentatia animalelor (acolo unde este cazul)
l.Hraneste animalele

CERINTE

studii de specialitate
experienta minima in lucrul cu clientii
persoana amabila, rabdatoare, iubitoare de animale
disponibilitate lucru in ture, in programul galeriei comerciale
prezinta avantaj experienta in comert, cunostinte de contabilitate primara sau cunostinte in domeniul pet food sau ingrijire animale

BENEFICII OFERITE

mediu de munca placut
bonus pentru performanta

GIMBON PETCENTER, companie afiliata grupului european GIMBORN, este de curand intrata pe piata romaneasca cu lantul de magazine PETCENTER, magazine destinate exclusiv iubitorilor de animale si detinatorilor de animale de casa. In magazinele noastre veti gasi atat o gama variata de produse de ingrijire a animalelor, hrana si accesorii pentru animale cat si multe animalute.