Media sale representative

be.one

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea si consolidarea portofoliului de clienti
- Atragerea de noi clienti;
- Mentinerea relatiei cu clientii;
- Promovarea serviciilor oferite de firma inclusiv imaginea acesteia;
- Oferire de feed-back privind nivelul de satisfactie a clientilor;
- Oferire de feed-back privind cerintele si modificarile pietei;
- Monitorizarea concurentilor, identificarea de noi oportunitati si a trendurilor de pe piata;
- Activitati de colectare a creantelor;

CERINTE

- Minim studii medii;
- Abilitati de comunicare, negociere, convingere si ascultare;
- Disponibilitate pentru munca de teren;
- Orientare catre client si intelegerea nevoilor sale;
- Cunoasterea mediului zonal de afaceri in care se va desfasura activitatea;
- Cunoastinte minime PC: MS Office, Internet;
- Experienta de vanzare in servicii media reprezinta avantaj, aceasta nefiind un criteriu obligatoriu;

BENEFICII OFERITE

- oportunitate de dezvoltare a carierei;
- sansa de a deveni manager zonal;
- castiguri considerabile in functie de contractele incheiate;
- bonusuri suplimentare in functie de implicare si rezultate;
- oportunitatea de a aborda un domeniu in plina ascensiune;
- programul ti-l faci tu;

Grupul be.one a luat nastere din dorinta de a uni talentele mai multor persoane si de a crea un mix de servicii de media. Acesta are ca rol oferirea unui concept de brand care sa ofere clientilor servicii profesionale si la o calitate ridicata in urmatoarele domenii:

Brand design (logo, print)
Dezvoltare web
Sound design
Animatii video
Spoturi video si fotografie
Arta murala
Consultanta evenimente