Masininst confectii si tricotaje

ANCA ROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va rugam sa specificati pentru ce punct de lucru doriti sa optati Adjud sau Comanesti

• Pune in aplicare metodele si procesele de munca,
• Indeplineste normele de munca,
• Tine evidentele muncii proprii sau echipei, dupa caz, raporteaza la termenele si orele stabilite rezultatele muncii
• Executa operatiile de asamblare a confectiilor textile, si operatii auxiliare la ordinul sefului direct sau al conducerii societatii.
• Se incadreaza in programul de lucru stabilit de seful de linie, sectie.
• Respecta procesul tehnologic

• Anunta seful de sectie despre defecte vizibile pe produs ( lipsa etichete sau embleme, defecte de tesatura, tighele neexecutate, pete, nasturi lipsa si altele asemenea)

CERINTE

• Asigura executarea corecta si in timpul normat a tuturor operatiilor aferente productiei liniei / sectiei;

BENEFICII OFERITE

• CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCA PE DURATA NEDETERMINATA
• SALARII MOTIVANTE IN ACORD INDIVIDUAL - 800 - 2000 LEI
• PLATA ORELOR SUPLIMENTARE
• TICHETE DE MASA CORESPUNZATOR NUMARULUI DE ZILE LUCRATOARE LUCRATE
• DECONTAREA SAU ASIGURAREA TRANSPORTULUI EXTRAURBAN
• POSIBILITATE DE PROMOVARE
• PRIME DE PERFORMANTA
• PRIME DE VACANTA SI SARBATORI

Compania AncaROM va pune la dispozitie produse de calitate ca tricotaje, pulovere si broderii. Firma noastra are un personal de 100 angajati. Prin serviciile pe care le oferim dorim sa intampinam nevoile clientilor nostri din Romania astfel incat sa devenim un partener de incredere in colaborarile viitoare.