Maseuza salon intretinere corporala

Performant Star

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca iti doresti sa faci parte din colectivul salonului nostru, experienta nu este necesara dar trebuie sa te simti atrasa de aceasta activitate,
trebuie sa iubesti oamenii si sa-ti faca placere sa produci relaxare.
In cazul in care corespunzi cerintelor de mai jos, ai toate sansele sa lucrezi in echipa noastra si astfel iti poti descoperi senzualitatea intr-un mod profitabil

CERINTE

- Varsta minima 18 ani;
- Aspect fizic placut si ingrijit;
- Seriozitate si punctualitate;
- Fire sociabila si comunicativa;
- Respect fata de clienti si fata de colege.

BENEFICII OFERITE

Noi iti oferim:

- Venituri deosebite;
- Forme legale de angajare, cu contract de munca;
- Program flexibil, part-time sau full-time;
- Mediu de lucru placut, in cadrul unei echipe tinere.

In cadrul sedintelor de masaj nu esti obligata sa faci ceva ce ti-ar putea leza demnitatea. Masajul este arta iar cei ce o practica sunt adevarati artisti.

DESCRIEREA FIRMEI

Salon intretinere corporala