Manipulant Marfuri Bacau

bauMax

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea produselor din zona receptiei marfii si aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin;
- Depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii conform legislatiei si specificului fiecarui departament;
- Intretinerea si utilizarea corespunzatoare a mijloacelor din dotare;
- Manipularea si curatarea carucioarelor magazinului;
- Ordine si curatenie la locul de munca.

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta in activitatea comerciala constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva, rezistenta la stres;
- Nivel ridicat de atentie, spirit de raspundere si de echipa;
- Carnet de conducere motostivuitor constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

V¿ oferim posibilitatea desf¿¿ur¿rii unei activit¿¿i variate într-un mediu cultivat ¿i cu multiple posibilit¿¿i de dezvoltare în cadrul unei firme în continu¿ expansiune.

Companie austriaca de familie intr-o continua expansiune de 15 ani în Europa Centrala si de Est, bauMax este lider in industria companiilor Do-it-yourself. Obiectivul nostru este de a dezvolta aceasta piata si de a ajuta clientii la executarea proiectelor lor de constructii si bricolaj. Cu 122 filiale in 6 tari din Europa Centrala si de Est bauMax se numara printre primele 15 lanturi europene de bricolaj. In 2006 bauMax s-a lansat si in Romania, inaugurand primele 2 magazine in Brasov si Sibiu. In 2007 urmeaza deschiderea magazinelor bauMax din Cluj, Targu Mures si Craiova.