Manipulant Marfuri - Bacau

Baumax Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea produselor din zona receptiei marfii si aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin;
- Depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii conform legislatiei si specificului fiecarui departament;
- Intretinerea si utilizarea corespunzatoare a mijloacelor din dotare;
- Manipularea si curatarea carucioarelor magazinului;
- Ordine si curatenie la locul de munca.

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta in activitatea comerciala constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva, rezistenta la stres;
- Nivel ridicat de atentie, spirit de raspundere si de echipa;
- Carnet de conducere motostivuitor constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

V¿ oferim posibilitatea desf¿¿ur¿rii unei activit¿¿i variate ¿i multilaterale într-un mediu cultivat ¿i cu multiple posibilit¿¿i de dezvoltare în cadrul unei firme în continu¿ expansiune.

Compania bauMax reprezinta in Austria si in tarile Europei Centrale si de Est in care se extinde un pionier al conceptului comercial Do-it-yourself. Oferim un sortiment bogat de produse de materiale de constructii si bricolaj, asiguram servicii multiple si avem o politica atragatoare de preturi pentru cele mai diversificate cerinte.
Compania bauMax considera echipa sa de angajati ca o familie, ne bazam pe activitatea in echipa, grija reciproca, recunoastere si promovare.
Compania bauMax este lider de piata in Austria, Cehia, Slovacia, Slovenia, Croatia si Ungaria.
In Romania, compania bauMax are magazine deschise la Brasov, Sibiu, Cluj si Targu Mures, urmand deschiderea, pana la sfarsitul acestui an, a magazinelor din Craiova si Bacau.