LIDER ADJUNCT Asistenta Tehnica pentru Managementul Proiectului (Miercurea Ciuc)

Eptisa Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Eptisa Romania este in cautare de ADJUNCT LIDER servicii de Asistenta Tehnica pentru Managementul Proiectului in Miercurea Ciuc.

CERINTE

ADJUNCT LIDER servicii de Asistenta Tehnica pentru Managementul Proiectului
Managementul contractului de servicii - Raportare.

- Studii superioare universitare de lungă durată în domeniul construcţii hidrotehnice, lucrărilor civile, industriale, instalaţii pentru construcţii, mecanice, electrice, electromecanice;
- Experienta in utilizarea programelor PRIMAVERA, MICROSOFT PROJECT, MANAGER sau similar;

- Experienta profesionala de minim 8 ani, din care 5 ani de experienta in domeniul infrastructurii de apa/canal;
- Experienta relevanta în asistenta tehnica si în management de proiect, pentru proiecte mari de infrastructura – participarea in cel putin un proiect.

- Participare in echipa de consultanta in minimum 1 (un) proiect, in infrastructura de apa/apa uzata pentru investitii cu o valoare de minim 5 milioane de euro;
- Experienta relevanta in calitate de Lider de Echipa sau Lider adjunct de echipa sau Manager de Proiect sau Director de Proiect sau Coordonator de Proiect in cel putin 1 proiect de natura si complexitate similara cu prezentul contract;
- Experienta in proiectarea si realizarea documentatiilor de atribuire pentru cel putin 1(un) proiect de infrastructura municipala pentru sitemele de alimentare cu apa si canalizare;

First Spanish private engineering and consulting group, more than 1,800 permanent employees, providing services in the transport, water infrastructure, civil construction, turn-key solutions, environmental policy, public administration reform and rural development sectors, currently operating in over 20 countries, is looking for suitable candidates to expand its activities in Romania through its subsidiary in Bucharest. Already into the Romanian market since 1996, we are looking for a dynamic and open person, capable of full integration in a multi national company and willingly to work within a team of high level of international and Romanian staff.