HOSTESS in BACAU, IASI, SUCEAVA, PIATRA-NEAMT, BOTOSAN, VASLUI

Pella Promotion

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intra in Clubul Pella!

Daca esti frumoasa, daca esti plina de viata, daca esti mereu sufletul petrecerilor sau centrul atentiei, intra in clubul nostru!

Pella isi formeaza echipa, este in cautare de tinere talente!

CERINTE

Inaltime minim 170cm

Aspect fizic placut

Experienta in domeniu reprezinta un avantaj persoana deschisa, sociabila, disponibila pentru desfasurarea activitatii de promovare in locatii tip Horeca

"Pentru aplicare, va rugam completati formularul de la adresa http://www.pella.ro/join-pella.html"

BENEFICII OFERITE

De ce Pella?

Pentru o mie de motive, dintre care:

- plata proiectelor de hostess in ziua imediat urmatoare incheierii actiunii
- plata proiectelor de promovare in maxim 7 zile de la incheierea actiunii
- propriul book, realizat in studioul foto Pella
- sedinte profesioniste de make-up si hair style
- bonusuri de performanta

Companie specializata pe servicii de promovare IN si OUT of store, membra a unui important grup international, Pella Promotion va propune sa reinterpretati frumusetea!