EXPEDITOR INTERNATIONAL DE MARFA

SC BASAROM PRODCOM SRL BACAU

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordonarea contractelor de transport international(negocierea contractului de transport, urmarirea derularii efective a transportului)
-intocmirea ofertelor de transport
-administrarea relatiilor cu clienti existenti si contactarea de noi clienti
-intretinerea relatiilor cu societatile de transport
-urmarirea incasarii creantelor de la clienti
-realizarea si intretinerea rapoartelor operationale

CERINTE

-comunicativ, cu abilitati de vanzare si negociere, memorie buna, organizat, spirit de echipa, responsabil, flexibilitate, initiativa, dispus sa invete si sa se dezvolte profesional
-permis conducere
-operare calculator (MS Office: Word, Excel, Outlook)
-cunostinte bune de limba engleza, italiana
Experienta in domeniul expeditiilor sau a vanzarilor reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

-salariu fix si bonusuri din vanzari
-posibilitati de promovare
-cursuri de specializare
-munca intr-un domeniu activ si alaturi de o echipa profesionista
-incurajarea spiritului de initiativa , inovatie

Comert cu amanuntul, Transport intern si international, Service auto multimarca