Economist salarizare

SC VASION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza pontajele si concediile;
- calculeaza drepturile salariale;
- intocmeste declaraţiile lunare la A.N.A.F., C.A.S.S.S., A.J.O.F.M., Oficiul de Statistica, Mediu, etc.;
- gestioneaza obtinerea subventiilor de la bugetul de stat;
- intocmeste adeverinte salariale specifice locului de munca.

CERINTE

- studii superioare;
- experienţă în domeniul salarizarii de minim un an;
- cunoştinţe avansate de contabilitate;
- cunostinte privitoare la legislatia din domeniu;
- cunoştinţe de operare PC: Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
- atenţie şi meticulozitate, abilitiati de comunicare;
- permis de conducere ctg. B;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- telefon de serviciu;
- lucrul intr-un colectiv tanar si dinamic.

Societatea comerciala VASION cu capital integral privat a fost infiintata in anul 1992 avand ca obiect principal de activitate comertul cu materiale de constructii. In prezent firma dispune de o retea de 33 magazine raspandite in orasele Bacau, Moinesti, Comanesti, Targu Ocna si Onesti. Oferta de produse a firmei cuprinde o gama variata de materiale de constructii, materiale termo si hidroizolatoare, siderurgice, instalatii termice, electrice, sanitare, materiale pentru amenajari interioare si accesorii si este in masura sa satisfaca cele mai exigente cerinte ale clientilor.