Distribution Account Manager( Reprezentant Vanzari)-Divizia Procter&Gamble-BACAU,PIATRA NEAMT

INTERBRANDS Marketing & Distribution SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolta, gestioneaza si manageriaza toti clientii de tip A si tip B (activi in baza de date sau potentiali) din sectiunea pe care o administreaza;

- Realizeaza obiectivele de vanzari setate din zona repartizata;

- Participa la elaborarea planului de dezvoltare a pietei, estimarea vanzarilor si planurilor de actiune pentru atingerea obiectivelor stabilite de companie pe sectiunea pe care este responsabil;

- Negociaza cu clientii de tip Key Account la nivel Local.

CERINTE

- bune abilitati de comunicare si putere de convingere
- initiativa si perseverenta
- orientare spre rezultate
- experienta in vanzari minim 1 an de zile
- minim studii medii
- permis de conducere categ.B

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale in cadrul unei companii de renume
- Pachet salarial atractiv (salariu fix+bonus de performanta)

INTERBRANDS Marketing & Distribution SA este compania nr.1 de distributie din Romania, partener al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: British American Tobacco, Procter&Gamble, Nestle, Kotanyi, Vodafone
Ne desfasuram activitatea in toata tara, sediul central fiind la Bucuresti.