Directori vanzari

Bee Jobs Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
Dezvoltarea portofoliului de clienti.
Training-uri, congrese si conferinte nationale si internationale, pentru vanzari.
Negocierea, monitorizarea derularii contractelor incheiate si finalizarea acestora.
Pachet salarial (salariu fix + comision).
Telefon, Laptop, Masina de servici.
Compania noastra recunoaste si recompenseaza performante angajatilor si respecta demnitatea acestora.

CERINTE

- Experienta in domeniu relevanta: vanzari directe
- Abilitati de comunicare, relationare si negociere.
- Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale.
- Limba engleza
- Orientare catre rezultate

Asteptam CV-ul tau pe office.beejobs@gmail.com.
www.bacauimobiliare.ro

Compania Bee Jobs Consult este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate. Principalele activitati ale agentiei sunt urmatoarele:
- recrutare, selectie si plasare de personal in tara si in strainatate;
- servicii de informare, consiliere, mediere cu privire la orientarea si indrumarea in cariera;
- servicii de outplacement;
- servicii de administrare personal.