Director Zonal de Vanzari / Bacau, Piatra Neamt

SC PIRITEX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii de vanzari pe zona alocata, pentru realizarea obiectivelor planificate si dezvoltarea continua a afacerii, la standardele de calitate ale firmei;
- negocierea si urmarirea derularii contractelor;
- monitorizarea pietei si a concurentei.

CERINTE

- experienta in vanzari - minim 2 ani;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- capacitate de adaptare la schimbari si situatii speciale;
- experienta in vanzarea materialelor de constructii si cunoasterea acestei piete constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu performantele,
- mediu de lucru profesionist,
- training de specialitate,
- notebook, masina de serviciu, telefon mobil.

PIRITEX este unul dintre liderii nationali in piata finisajelor si pardoselilor din Romania. Compania a implementat si mentine un Sistem de Management al Calitatii, in conformitate cu standardul ISO 9001: 2001.
Ca urmare a expansiunii si modificarilor organizationale, sunt disponibile noi oportunitati pentru profesionistii in vanzari.