Director Tehnic Valea Seaca, judet Bacau

S.C. Agritehnica Service S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conducerea departamentului service, organizarea lui.
- Dezvoltarea portufoliului de clienti service .
- Mentinerea permanenta a legaturii cu clientii societatii.
- Mentinerea permanenta a legaturii cu furnizorii din cadrul grupului.
- Distribuirea sarcinilor de serviciu in functie de solicitarile din teritoriu.
-Comunicarea cu sefii de atelier din subordine.
- Dotarea departamentului cu scule, echipamente.
- Urmarirea indicatorilor de eficienta ai activitatii.
- Planificarea activitatii de pregatire a personalului din subordine.
- Deplasarea in teritoriu la punctele de lucru ale societatii.
-Comunicarea cu celelate departamente ale companiei

CERINTE

- cunostinte tehnice vaste de utilaje agricole.
- experienta manageriala si practica in domeniu, dedicat societatii
- dorinta de a se perfectiona permanent
- bune abilitati de lucru in echipa
- responsabilitate in luarea de decizii
- mentinerea contactului permanent cu clientii service
- bun organizator al departamentului service

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant
-Bonusuri de performanta
-Programe de training

Dealer de Utilaje Agricole marcile FENDT, VALTRA, CHALLENGER, HORSCH, FELLA in partea de est a Romaniei