Director magazin / Consultant vanzari ( in magazin)

Proges

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei avea de facut?
Sa- ti pui toate abilitatile si cunostintele in folosul clientilor nostri.

Ce beneficii vei avea?
O cariera de succes!

CERINTE

Entuziasmul si responsabilitatea sunt cele ce ne definesc. Daca consideri ca si tu te ghidezi in viata profesionala dupa aceste de criterii, vino si alatura-te echipei noastre de vanzari!
Ne dorim alaturi de noi o persoana care sa-si puna in valoare experienta de vanzari, abilitatile de management si coordonare a unei echipe, intr-un mediu profesionist.
Suntem o companie cu extindere nationala, puternic orientata catre nevoile clientilor, de aceea un nou membru al echipei este important sa posede abilitati de comunicare si negociere foarte bine dezvoltate, sa fie o persoana foarte bine organizata si orientata spre obtinerea rezultatelor.

Firma importatoare si distribuitoare de materiale pentru amenajari interioare, aflata in plina expansiune