DIRECTOR MAGAZIN

Proges

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:

Compania PROGES este prezenta pe piata romaneasca incepand cu anul 2001 avand ca obiect principal de activitate importul si distributia de materiale pentru amenajari interioare.
La PROGES avem valori puternice si standarde ridicate, care sunt foarte importante pentru noi si clientii nostri. Oferim un mediu de lucru in care fiecare este parte a echipei, neexistand bariere intre management si angajati deoarece credem in conducerea prin forta exemplului. PROGES isi datoreaza succesele in primul rand angajatilor care lucreaza pe intreg cuprinsul tarii.

Responsabilitati :
-coordonarea activitatii magazinului din subordine, sub toate aspectele( administrativ, vanzari, etc.)
-punerea in aplicare a politicilor de vanzare ale companiei

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- experienta in vanzari - min. 2 ani
- cunostinte tehnice in domeniuL materialelor pentru amenajari interioare;
- experienta in coordonarea de echipe;
- abilitati de comunicare;
- abilitati de planificare&organizare;
- persoana dinamica

Firma importatoare si distribuitoare de materiale pentru amenajari interioare, aflata in plina expansiune