Devizier

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaboreaza oferte financiare pentru proceduri de achizitii de lucrari, servicii si furnizare produse;
Intocmeste baze de preturi, caiete de masuratori, incadreaza cantitatile de lucrari in articole de deviz;
Verifica devize sau situatii de plata, la solicitarea sefului ierarhic;
Elaboreaza oferte tehnice
Elaboreaza oferte financiare pentru proceduri de achizitii de lucrari
Verifica devize sau situatii de plata, la solicitarea sefului

CERINTE

CERINŢE:
- Studii superioare de specialitate – preferabil construcţii civile
- Experienţă în domeniu, întocmire antemăsuratoare, situaţii lucrări, devize
- Operare PC: Word, Excel, AutoCAD, program de deviz Intelsoft
- Abilităţi de comunicare, flexibilitate, responsabilitate, dinamism, capacitate de lucru în condiţii de stres
- Carnet de conducere cat. B
- Diriginte de şantier construcţii cat. B, A, SAU RTE constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta)
- cursuri de specialitate