Companie Internationala recruteaza manageri de vanzari pentru Bacau, Barlad, Brasov, Husi, Vaslui ,

Estel SVX Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Simți că ai inițiativă, dar nu ai avut ocazia să o manifești?
- Ești inventiv dar poți să respecți și reguli?
- Îți cauți un loc de munca care să te ajute să-ți depășesti limitele personale și profesionale?
- Ești o persoană pozitivă, optimist și gata mereu să ajute?

Vino în echipa noastră!

ESTEL Professional, unul dintre cei mai mari producători din Europa de produse cosmetice profesionale pentru păr, cu propriul reprezentant oficial - ESTEL Europa - și lider absolut în Rusia și CSI, are acum nevoie de tine pentru dezvoltarea rețelei comerciale din România și angajează pentru zonele: Brașov, Huși, Bârlad, Vaslui, Bacău.

Manager de vânzări

Ce face un Manger de vânzări în echipa Estel Professional Romania ?
- Învață permanent oferta de produse și se informează cu privire la noile apariții.
- Asigură merchandising-ul și implementează campaniile promoționale.
- Identifică nevoile și așteptările partenerilor, în funcție de care face oferta de produse și servicii ;
- Oferă consultanță în privința produselor și servicilor comercializate, atât în faza de
prevânzare cât și postvânzare;
- Colaborează cu ceilalți membri ai echipei Estel Professional Romania.

CERINTE

Cum ne dorim să fie un Manger de vânzări Estel Professional Romania?

- O persoană flexibilă, care să facă față unui mediu divers și care să învețe repede.
- Să fie disponibil și să aibă capacitatea de a aborda persoane necunoscute și de a le câștiga/menține interesul pentru produsele și serviciile Estel Professional România.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim unui Manager de vânzări Estel Profesional România?

- Cursuri de instruire profesională, teoretice și practice, la standarde internaţionale
- Mediu de lucru prietenos în cadrul unei echipe dinamice, tinere și profesioniste
- Posibilitatea dezvoltării, rapid, a unei cariere solide în vânzări

Managerul de vânzări Estel Profesional România se subordonează Directorului Comercial având posibilitatea de a avansa rapid la poziția de Manager Regional.

Trimiteți CV- ul însoţit de o fotografie recentă,tip paşaport şi o scrisoare de intenţie prin e-mail la estel.professional.romania@gmail.com, până la data de 31.01.2015, menţionând poziția și orașul pentru care aplicați.

Pentru informaţii suplimentare puteți apela numărul de telefon +40759031017 - Ana Odochiciuc.