Asistent manager - magazin online

SC SECRETOUTLET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie in continua crestere si pentru a ne asigura succesul in domeniul fashion-ului online cautam sa angajam o persoana motivata, dornica sa lucreze intr-un mediu profesionist. Compania noastra administreaza magazinul online www.secretoutlet.ro

CERINTE

- efectuarea operatiunilor de confirmare a comenzilor
- sustinerea activitatilor de vanzare
- realizarea descrierilor pentru produsele introduse in site si pe alte websiteuri
- introducerea de date in sistemele proprii de administrare ale magazinului online
- traduceri din/in limba engleza (ocazional) a descrierilor de produse si alte informatii de pe site
- suport online pentru website
- sustinerea activa a activitatilor managerului
- Activitati de research pentru cresterea vanzarilor
- Scrierea si postarea de mici articole - 100-400 de cuvinte/articol in domeniul fashion
- Experienta anterioara reprezinta un plus

BENEFICII OFERITE

- activitate diversa, independenta, se poate lucra remote de acasa
- sansa unei cariere intr-o firma dinamica, flexibila
- persectiva dezvoltarii profesionale intr-un domeniu industrial de varf
- discounturi pentru produsele de pe website
- mediu de lucru placut

DESCRIEREA FIRMEI

Magazin online in domeniul Fashion - secretoutlet.ro