AREA SALES MANAGER - Moldova

DEPOZITUL DE VINURI - Membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supervizarea pe plan local a activitatilor de vanzare;

- suport in derularea proceselor de vanzare;

- gestionarea bazei de date alocate;

- gestionarea directa, nemijlocita, a contractelor de vanzare pe plan local;

- incheierea contractelor de vanzare pentru conturile gestionate;

- redactarea si transmiterea de rapoarte cu privire la activitatea de vanzare si distributie pe plan local.

CERINTE

- studii superioare finalizate;

- experienta in vanzari Horeca si in coordonarea, organizarea echipei de vanzari;

- abilitati de comunicare, negociere, initiativa, dinamism, deschis la schimbare;

- cunostinte de operare PC - nivel mediu;

- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a se dezvolta in cadrul firmei si a Grupului;

- pachet salarial foarte motivant;

- integrarea intr-un colectiv dinamic si intr-o firma in plina expansiune.

Depozitul De Vinuri are ca obiect de activitate importul si comercializarea de vinuri si accesorii (distributie si magazin propriu Vices&More - Plaza Romania). Portofoliul firmei contine peste 360 de vinuri internationale din 10 tari: Italia, Spania, Franta, Germania, Austria, Ungaria, Grecia, Chile, Africa de Sud, Australia.