Area Sales Manager Est

BIA Business Intelligence Alliance

Job expirat

RESPONSABILITATI

BIA cauta pentru clientul sau, un important nume in industria farmaceutica, o persoana capabila de gestionarea echipei si a bugetului de vanzari.

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara de minimum 2 ani, in domeniul farmaceutic / FMCG.
- excelente abilitati de coordonare, comunicare si relationare interumana;
- bune cunostinte de limba engleza, P.C. ( Excel ).

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

BIA Business Intelligence Alliance este prima companie romaneasca de recrutare fondata in anul 1992. In cei 14 ani de activitate BIA a activat ca una dintre cele mai puternice firme de recrutare, realizand o baza de date cu peste 70.000 de candidati care au beneficiat de serviciile BIA.
Ca o consecinta fireasca a dinamicii mediului de afaceri din Romania, BIA isi extinde portofoliul de servicii, oferind:
- servicii de salarizare si administrare de personal,
- servicii de recrutare si selectie de personal,
- consultanta in resurse umane,
- training si dezvoltare.