AREA SALES MANAGER (Bacau)

Aline Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ajuta gestionarea activitatii sucursalei;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor profesionale la nivelul clientilor societatii;
- ajuta construirea echipei in subordine ( recrutare, training si evaluare permanenta );
- intocmire de rapoarte lunare si saptamanale specifice;
- identificarea de noi clienti si contributia la crestearea vanzarilor societatii;
- propune oferte speciale ( schimbari de pret, strategie, etc ) ;
- propune achizitii;

CERINTE

- experienta intr-o functie similara, de preferinta intr-o companie de profil ;
- abilitati de sales
- abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa, experienta in utilizarea unor programe de contabilitate si gestiune ( BORG de preferat ) constituie avantaj;
- experienta operare PC;
- cunostinte despre produsele hardware;
- usurinta in a invata noi cunostinte de natura tehnica
- concentrare , atentie si responsabilitate in ceea ce face
- dorinta de promovare

BENEFICII OFERITE

RETRIBUTIA LUNARA ESTE CORELATA SI CU NIVELUL DE VINZARI;

Firma de distributie nationala de componente de calculator cu sucursale in Iasi, Brasov, Cluj, Oradea, Timisoara, Ploiesti, Galati, Craiova, Constanta