AREA SALES MANAGER (ASM) Filiala Bacau

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Implementarea politicii comerciale, de vanzari si marketing in zona alocata
2. Coordonarea si pregatirea distribuitorilor din zona alocata
3. Dezvoltarea relatiilor cu clientii si distribuitorii din zona alocata
4. Monitorizarea periodica a performantelor distribuitorilor din punctul de vedere al volumelor, distributiei numerice si dezvoltarea acestora

CERINTE

Candidatul potrivit are experienta de cel putin 2 ani in vanzari directe pe o pozitie similara, cu rezultate recunoscute in atingerea obiectivelor si motivarea echipei.

De asemenea, pozitia necesita abilitati de planificare si organizare, dezvoltare de relatii interpersonale, initiativa.

BENEFICII OFERITE

¿ Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
¿ Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
¿ Posibilitatea de ascensiune profesionala
¿ Salariu motivant, pe masura realizarilor, si bonusuri lunare pentru cei mai buni
¿ Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala BACAU pe pozitia de AREA SALES MANAGER cod ASM-BC.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail: hr@chio.ro sau fax: 021/242 09 30.