Area Sales Manager

SC Pamimai Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza si motiveaza echipa de vanzari;
-Organizeaza intreaga acivitate a punctului de lucru;
-Stabileste rutele optime pentru agentii din subordine, si urmareste respectarea acestora;
-Ofera coaching, evalueaza rezultatele si propune masuri de crestere a performantelor obtinute;
-Mentine si dezvolta relatii cu clientii cheie;
-Isi concentreaza intreaga capacitate in sensul atingerii obiectivelor de vanzare si dezvoltare a zonei.

CERINTE

-Studii superioare;
-Experienta in vanzari si in coordonare min 3 ani, preferabil FMCG;
-Capacitatea de a coordona si conduce o echipa;
-Capacitatea de a lua decizii si de a seta prioritati;
-Cunostinte de operare PC (pachet MS Office);
-Abilitati de comunicare, aptitudini organizatorice;
-Permis de conducere categoria B (minim 2 ani);

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant (salariu fix + bonus);
-Autoturism de serviciu, telefon, laptop;
-Posibilitati reale de dezvoltare si promovare;

De 10 ani SC Pamimai Distribution SRL activeaza in domeniul distributiei nationale fiind recunoscuta ca un partener profesionist de afaceri si un angajator ce stie sa aprecieze si sa rasplateasca performanta.

Cu o cifra de afaceri de peste 48 milioane de euro si un portofoliu de produse ce cuprinde produse telecom si tigari, SC Pamimai Distribution SRL ocupa primul loc in Top Afaceri Romania 2010 pentru intreprinderi mijlocii.

Partenerii nostri in domeniul telecom sunt Orange, Vodafone, Cosmote si Romtelecom iar in distributia de tigari lucram impreuna cu JTI si BAT.

Daca ai calitati profesionale si umane de nivel inalt; daca esti dinamic si vrei sa te dezvolti, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.