AREA SALES MANAGER

PRODLACTA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea planului de vanzari din aria de care este responsabil
- coordonarea activitatilor de vanzare din Bucuresti
- stabilirea strategiilor de vanzare
- planificarea operationala locala
- managementul creditului si activelor din piata
- imbunatatirea serviciilor catre clienti si managementul relatiei cu distribuitorii

CERINTE

- absolvent studii superioare: de preferat economice
- experienta de minim un an intr-o pozitie similara;
- experienta in managementul distribuitorilor si a clientilor din comertul modern (IKA);
- constituie un avantaj cunoasterea pietei lactatelor;
- cunosterea de operare PC;
- orientare spre rezultat, foarte bune abilitati de comunicare, negociere si dezvoltare a relatiilor de afaceri;
- cunostinte minime de bugetare si previzionare

BENEFICII OFERITE

Se ofera:pachet salarial motivant si posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei echipe de profesionisti.

S.C. PRODLACTA S.A. este o companie cu traditie si renume in Romania in domeniul productiei si distributiei produselor lactate si a inghetatei