Agenti vanzari Bacau

Bee Jobs Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Beneficii oferite:

- Contract de munca;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic;
- Training specializat;
- Perfectionare continua si posibilitati de promovare;
- Pachet salarial atractiv si bonus bazat pe eficienta si efort;
- Telefon, laptop si masina de serviciu.
- Posibilitatea de a castiga comisione atractive din vanzari.

Descrierea companiei:

Recrutam personal pentru postul de agent vanzari pentru unul dintre clientii nostri din Bacau.
Nu percepem comision pentru acest post!
Bee Jobs este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate. Principalele activitati ale companiei sunt urmatoarele:

- recrutare, selectie si plasare de personal in tara si in strainatate;
- servicii de informare, consiliere, mediere cu privire la orientarea si indrumarea in cariera;
- servicii de outplacement;

CERINTE

- Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere;
- Mod de gandire orientat spre clienti;
- Orientare catre rezultate;
- Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet).

Compania Bee Jobs Consult este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate. Principalele activitati ale agentiei sunt urmatoarele:
- servicii de administrare personal.