Agenti Servicii Clienti - Bacau, Comanesti, Pitesti, Sibiu, Oradea, Satu Mare, Iasi, Tulcea

BRD - Groupe Societe Generale

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acordarea creditelor de consum BRD Finance clientilor persoane fizice;

- Dezvoltarea relatiilor cu clientii;

- Promovarea si vanzarea produselor companiei BRD Finance;

- Intocmirea dosarelor de credit;

- Fidelizarea clientilor prin serviciile oferite;

- Consilierea clientilor si rezolvarea reclamatiilor acestora;

- Redactarea rapoartelor de activitate periodice.

CERINTE

- Studii medii / superioare absolvite;
- Abilitati de comunicare si comerciale;
- Orientare catre client si rezultate;
- Abilitati de persuasiune si negociere;
- Atentie la detalii;
- O buna capacitate de organizare si prioritizare;
- Cunostinte operare PC (MS Office) - cel putin la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a va alatura unei echipe de profesionisti;

Contract de munca pe perioada determinata.

BRD - Groupe Societe Generale este a doua banca romaneasca, dupa activele bancare.

Cu o capitalizare de 3,5 miliarde euro la sfarsitul lunii aprilie 2006, BRD - Groupe Societe Generale detine prima pozitie, conform acestui indicator, intre societatile din domeniul financiar, listate la Bursa de Valori Bucuresti si a doua pozitie dupa acelasi nivel al capitalizarii bursiere daca luam in considerare toate companiile listate la BVB, indiferent de domeniu.