Agent vanzari cu experienta: cel mai bun comision din piata

SC MOLDENERG DISTRIBUTION SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- mentine si dezvolta portofoliul de clienti din zona arondata
- incaseaza la timp creditele din piata prin CEC si BO
- intocmirea corecta a documentelor necesare vanzarii/incasarii,contracte cu clienti

CERINTE

-Persoana corecta, muncitoare,rezistenta la stres
-Dispusa la deplasari prelungite;(permis cat.B,fara incidente)
-Cunostinte tehnice minime in domeniul materialelor si sculelor electrice
-Garantie materiala de preferat

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + tichete de masa
Bonus vanzari la incasare in functie de termene plata
Bonus constructori si lucrari
Bonus vanzare produse stoc
Bonus numar clienti activi zona (1000 lei fara tva/client )

- Incentivari periodice de la producator
- Masina de serviciu
- Posibilitate de avansare

Vanzare medie lunara 200.000 lei (implicit incasare), rezultand salarii extrem de motivante fata de media industriei (800-1000 E cu minime fluctuatii).
De asemenea tendinta este sa crestem aceste cifre, avand multi clienti inactivi sau neofertati pe aceste zone.