AGENT VANZARI

Electric Plus SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea, vanzarea si gestionarea produselor si serviciilor Orange in magazinele proprii sau pe teren – in cadrul actiunilor organizate la nivelul departamentului de vanzari
- Informarea clientilor cu privire la produsele si serviciile din portofoliu Orange, precum si a noilor tehnologii si aplicatiilor existente pe piata
- Identificarea nevoilor clientului si propunerea celor mai bune solutii, realizand o vanzare consultativa
- Oferirea suportului clientilor pentru realizarea setarilor de telefoane, solutii de conectare la serviciul de date mobile

CERINTE

- Esti o persoana dinamica ?
- Ai abilitati de comunicare si negociere ?
- Ai o atitudine pozitiva ?
- Iti doresti sa lucrezi si sa evoluezi intr-o echipa de vanzari experta in comercializarea produselor si serviciilor GSM ?​
- Ai experienta in vanzari minim 1 an de zile ?

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a te dezvolta si a capata experienta
- Peneficiezi de cel mai bun program de mentoring, training, coaching pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzari consultative
- Venituri motivante corelate cu realizarile individuale
- Bonusari anuale in functie de performanta
- Concursuri periodice cu premii diverse
- Posibilitati reale de avansare in cariera

Produsele si serviciile Electric Plus sunt printre cele mai apreciate din Romania, cu o traditie de peste 20 de ani si o distributie echilibrata, la nivel national.