Agent livrator back-office depozit

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Pregatirea marfii pentru livrare conform facturilor
• Comunicarea directa cu firmele de curierat, in vederea realizarii obiectivelor propuse livrare/ retur/ pick-up;
• Verificarea informatiilor primite din partea firmelor de curierat;
• Program de lucru 9.30 – 18.00;
• Sarcinile de serviciu nu sunt limitate, se vor completa ori de cate ori este nevoie pentru bunul mers al activitatii.

CERINTE

Avansam rapid si ne place ceea ce facem.
Daca esti pasionat de job-ul tau, fie ca oferi consultanta unui client sau scrii o linie de cod, si tintesti sus, atunci locul tau este in echipa noastra.

Cerinte:
• Cunostiinte in domeniul tehnic – electronic constituie avantaj:
• Dorinta de a invata lucruri noi
• Utilizarea pachetului Office (Microsoft Word, Excel, Outlook;
• Permis de conducere categ. B
• Rezistenta la efort fizic

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix 1.500 RON
• Diferite bonificatii
• O masa calda
• Discount de angajat;

DESCRIEREA FIRMEI

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza