Agent livrator

GE Farmaciile Sf. Spiridon

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere activitate:

Activitatea de distributie presupune livrarea marfii in conditii de integritate si siguranta, de la sediul societatii catre punctele de lucru din Bacau- Farmaciile "Sfantul Spiridon".

Activitatea de incasare a numerarului realizat de Farmacii consta in colectarea acestuia, depunerea la banca si prezentarea spre justificare a chitantelor de depunere.

Responsabilitati:

-incarcarea marfii in masina;
-livrarea comenzilor catre Farmacii- conform programului de distributie;
-inspectarea starii de functionare a autovehiculului;
-corecta gestionare a produselor transportate si distribuite;
-incasarea numerarului si depunerea acestuia la banca;
-urmarirea in permanenta a optimizarii rutelor de transport;

CERINTE

-persoana cinstita si loiala cu responsabilitate fata de munca si dornica de a se afirma intr-un mediu profesionist;
-sociabil, prezenta placuta, comunicativ;
-bune abilitati de comunicare si relationare;
-minime cunostinte tehnice auto;
-permis de conducere categoria B, experiență minim 3 ani pe un post similar, fară incidente in trafic;
-disponibilitate la program prelungit;
-rezistenta la efort fizic (conditie fizica excelenta);
-experienta intr-o firma de distributie constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant.

Lantul de Farmacii Sf. Spiridon a fost infiintat in anul 2011 si detine un numar de douazeci de farmacii in judetele Bacau, Iasi si Neamt. In prezent avem 110 angajati, farmacisti si asistenti de farmacie, care servesc pacientii dintr-un portofoliul de peste 19.000 de produse.