AGENT DDD (Deratizare Dezinsectie Dezinfectie)

RASIGCOM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gasirea de noi clienti,
- Gestionarea clientilor existenti;
- Negocierea contractelor, urmarirea derularii lor pana la incasare.
- Participarea efectiva la efectuarea anumitor lucrari
- Ofertarea suplimentar a serviciilor de curatenie in firme

CERINTE

- Se asigura un mediu de lucru civilizat bazat pe respectul angajatului
- Persoana dinamica, serioasa, dornica de perfectioanare.
- Capacitate de comunicare si relationare cu ceilalti,capacitate de rezolvare a problemelor,
- Abilitati de lucru in echipa, flexibilitate, persoana organizata, atitudine pozitiva si proactiva.
- Persoana tanara, dinamica, dornica de a munci intr-un mediu placut, capabil de a munci atat in echipa cat si pe cont propriu.
- Se cauta persoana cu spirit de initiativa, aplecata spre satisfacerea nevoilor clientilor.
- Experienta in domeniu D.D.D. sau diploma in domeniu D.D.D. ( Dezinfectie, Deratizare, Dezinsectie )constituie avantaj.
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix 2.000 RON
- Bonusuri in functie de realizari procent din incasari nu exista o limita maxima
- Masina , telefon si laptop de serviciu

Oferim servicii profesionale de inalta calitate in domeniul DDD ( Deratizare –Dezinsectie-Dezinfectie). Obiectul principal de activitate al firmei este executia lucrarilor de DDD – Deratizare, Dezinsectie si Dezinfectie .