AGENT COMERCIAL

DEN BRAVEN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea catre clientii alocati pe ruta proprie;
- promovare produse noi;
- preluare comenzi;
- coordonare livrari;
- urmarire incasari zilnice si periodice;
- dezvoltarea zonei prin cresterea valorica a comenzilor si prin adaugarea de noi clienti in portofoliu.

CERINTE

- Calitati excelente de comunicare interpersonala, experienta in domeniu de minim 2 ani;
- Abilitati de construire a unor bune relatii interumane;
- Orientare catre clienti, atitudine profesionala si proactiva;
- Flexibilitate, deschidere catre nou, rabdare;
- Abiltati in buna solutionare a situatiilor tensionate care apar in cadrul relatiilor dintre angajati sau in relatiile cu clientii;
- Spontaneitate;
- Rezistenta la stress si gandire pozitiva;
- Simt organizatoric, responsabilitate, corectitudine (testare prin metode specifice);
- Cunostinte de merchandising;
- Persoana foarte corecta si loiala, dispusa sa sustina test poligraf

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (salariu fix si bonusuri in functie de realizari), telefon, masina de servici, Pocket PC, bonuri de masa etc.
- mediu de lucru dinamic si competitiv

DESCRIEREA FIRMEI

Lider mondial in izolanti profesionali