ADMINISTRATOR club de biliard/ restaurant Iasi

EDUROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati principale:
Urmareste atingerea obiectivelor de dezvoltare ale clubului / restaurantului;
Monitorizeaza si supervizeaza calitatea serviciilor oferite clientilor;
Gestioneaza eficient resursele umane, materiale si financiare
Raporteaza directorului orice probleme legate de colaborarea cu personalul, funizorii sau clientii, precum si orice alte probleme aparute in timpul derularii activitatii

Sarcini si indatoriri specifice:
Organizeaza, coordoneaza si motiveaza staff-ul din subordine si raspunde pentru actiunile acestora;
Rezolva problemele administrative aparute in timp;
Mentine relatia cu furnizorii, asigurand dotarea restaurantului cu materialele necesare;
Instruieste personalul din subordine in legatura cu modul in care acesta trebuie sa isi indeplineasca atributiile de serviciu;
Solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor si/sau reclamatiilor clientilor
Verifica starea de curatenie si igienizare luand masuri operative de remediere a lipsurilor
Planifica si organizeaza activitatea clubului / restaurantului astfel incat sa fie posibile atragerea de noi clienti fideli si pastrarea celor existenti.

CERINTE

Experienta manageriala pe pozitii similare este obligatorie
Studiile superioare si cursurile de calificare reprezinta un avantaj
Carnet de conducere cat. B
Abilitati de utilizare a PC (Word, Excel, Internet) - de preferat
Cunoasterea limbii engleze - la nivel conversational
Disponibilitate la program flexibil
Domiciliu stabil/ dispus la relocare in IASI.

Profilul candidatului ideal:
Foarte bune abilitati de comunicare
Capacitatea de a lua decizii de moment si de a face fata la situatii complexe
Proactiv, organizat, capabil sa gaseasca solutii
Persoana cu initiativa, deschis spre schimbare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial: salariu fix si comision din vanzari.
Se asigura telefon, masina de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de consultanta in domeniul resurselor umane