Account Manager

Adwin Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini principale:

- Configurarea si administrarea serviciilor IT oferite de către companie;
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienți;
- Cunoasterea excelenta a produselor si serviciilor companiei;
- Training pentru utilizatori.

CERINTE

- Absolvent învatamant superior;
- Persoana dinamica, bine organizata, sociabila, amabila si eficienta;
- Bune abilitați de comunicare, prezentare, negociere si convingere;
- Experienta in vanzari constituie un punct in plus;
- Cunostinte de programare vor veni in ajutorul desfasurarii activitatii zilnice
- Permis auto categoria B;
- Dispobilitate la deplasări

BENEFICII OFERITE

- Training si suport specializat;
- Caștiguri motivante și bonusuri in funcție de performanță și implicare.

Adwin Software's main purpose is to develop and provide IT solutions. It’s main scope is focused towards programmes designed for efficient management in budgetary as well as private units.
The steady growth of the number of customers, their education as well as the expantion of the territory coverage turns Adwin Software from a territorial company into a national one.