Recrutare forta munca pentru strainatate

BOICITRANS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniile în care oferim locuri de muncă acoperă:
AUPAIR / BABYSITTING / MENAJ
HOTELURI / RESTAURANTE
CONSTRUCŢII
AGRICULTURĂ
DOMENIUL FORESTIER
ÎNGRIJIREA LA DOMICILIU A VÂRSTNICILOR ŞI PERSOANELOR CU DIZABILITĂŢI

CERINTE

Suntem o echipă tânără şi cu iniţiativă, cu scopuri precise si concrete pe care dorim să le împărtăşim cu PERSOANE SERIOASE şi CU VOINŢĂ DE MUNCĂ, în scopul dezvoltării personale şi stabilirii de relaţii durabile cu angajatori din întreaga Europă.
Deci, dacă vă consideraţi SERIOŞI si cu INTERES PENTRU MUNCĂ, vă urăm “BUN VENIT!” in echipa noastră, şi vom încerca să facem tot posibilul pentru a vă păstra interesul pentru o perioadă cât mai îndelungată.

Pentru aplicare vă rugăm sa vizitaţi site-ul nostru www.boicitrans.3x.ro, şi să completaţi FORMULARUL existent la secţiunea “CERERI ŞI OFERTE” sau trimiteţi un C.V. cât mai detaliat la adresa noastră de e-mail boicitran@ymail.com, precizând data disponibilităţii dumneavoatră.

BENEFICII OFERITE

Detaliile legate de obligaţiile şi beneficiile atât ale angajatorului cât şi ale angajatului se vor stabili în urma interviului cu firma noastră.

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare şi plasare de personal în străinătate