Pedichiurist-Innsbruck ,Salzburg Austria

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Pedichiurist
Necesar personal 80
Descriere
Se lucreaza in Saloane de Pedichiura si Saloane de Design unghii
Locatie/ Tara Innsbruck ,Salzburg Austria
Contract Persoana fizica autorizata
Perioada contract Nedeterminata
Masa Nu este asigurata
Cazare Asigurata de companie la costul de 300 euro pe luna, prima luna gratuita
Venit lunar De exemplu 120-200 persoana pe luna X 35 euro tratamentul (cel putin 35 de euro un tratament)-4200 euro -7 000 euro
Cheltuieli Se plateste chirie pe spatiu 150 euro pentru prima luna si creste in fiecare luna pana ajunge in a sasea luna la 650 euro
Asigurari 500 euro o data la 3 luni
150 euro pe an

CERINTE

Program Programul il stabileste fiecare
Transportul Romania-Austria Suportat de candidat .
Concediul Anual Nu este cazul
Limbi straine Engleza sau Germana nivel mediu
Diploma/ Certificat- curs Da
Experienta necesara Minimum 5 ani
Echipament Nu este necesar

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.