Locuri de munca in constructii-Austria

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Denumire posturi:
- FAIANTARI
- INSTALATORI
- ELECTRICIENI
- ZUGRAVI
- MONTATORI ACOPERISE

Locatie: Orase din Austria: WELS / UMGEBUNG, GRIESKIRCHEN, LINZ, BRAUNAU, EFERDING, GMUNDEN, MATTIGHOFEN, SALZBURG / LAND, VÖCKLABRUCK, RIED

Responsabilitati:
- Placari interioare si exterioare cu: gresie,faianta, piatra naturala, etc
- Montare acoperise, placari cu tigla
- Executie de lucrari electrice
- Executie de lucrari de instalatii sanitare

Acte necesare pentru aplicare:
- CV in limba germana sau romana;
- Copie act identitate;
- Fotografie corp intreg;
- Copii certificate calificare,daca aveti
Taxa procesare dosar de 40 RON

Data încheierii inscrierilor:
- IUNIE 2011

La semnarea contractului, candidatii se vor prezenta obligatoriu cu:
- Adeverinta medicala-clinic apt sanatos (de la medicul de familie)
- Cazier judiciar

Email:job@acs-europe.ro
Telefon:0740-216.246 ; 0727-776.030;
Luni-Vineri, orele 10-18

CERINTE

- Experienta minim 5 ani.
- Limba germana nivel mediu sau incepator+. Sau Minimum 1 vorbitor de germana mediu la o echipa de 4-5 muncitori
- Atitudine serioasa fata de munca
- Stare de sanatate buna
- Comportament civilizat, fara exces de bauturi alcoolice
- Diploma de calificare constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca pe durata de minim 6 luni. Se lucreaza ca Persoana fizica autorizata(Self Employed). Contractul se poate prelungi
- Salarii competitive:
* 2000 - 2500 euro/luna
* 14-17-20-21 euro/ora (in functie de meserie)
- Se lucreaza intre 37 - 50 ore/saptamana
- Cazarea asigurata dar platita de angajat. Costul se stabileste la semnarea contractului. In unele situatii poate fi Gratuita
- Suport Gratuit pe toata perioada contractului: administrare documente de munca

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate