Ingrijire batrani, Germania

Acceda

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ingrijire si menaj persoane varstnice

CERINTE

- seriozitate maxima
- cunostinte ale limbii germane la nivel de conversatie
- experienta in ingrijire si menaj persoane varstnice

BENEFICII OFERITE

- contract de munca cu durata intre 3 si 36 de luni
- salariul: intre 600 euro si 1300 euro;
- cazare, masa (locuiti intern la batranii de care aveti grija)
- intr-un an de zile dreptul la 4 saptamani de concediu odihna platit
- in caz de boala sau de accident drept de concediu medical platit
- anul (anii) vor fi recunoscuti in Romania la pensie, ca si vechime
- drept de sedere si de lucru legal
- drept de somaj (dupa 12 luni lucrate)
- asigurare medicala, asigurare sociala

Acceda, firma de plasare de personal casnic va faciliteaza gratuit, fara costuri, gasirea un loc de munca de :
- bona, babysitter
- menajera
- ingrijitor batrani.

FARA COMISIOANE PENTRU CANDIDATI.

Sperantele pot de veni realitate.

www.acceda.ro