ARHITECT UAR

ECG EUROPEAN CONSTRUCT GROUP www.eci-haus.de

Job expirat

RESPONSABILITATI

ECG EUROPEAN CONSTRUCTION GROUP selecteaza în vederea angajarii ARHITECT pentru sediile din AUSTRIA si GERMANIA . Candidatii vor transmite pe adresa de e-mail urmatoarele :
• Curriculum Vitae;
• Scrisoare de intentie
• Portofoliu de proiecte relevant
Candidatul ideal trebuie sa prezinte o atitudine pozitiva, constructiva si orientata spre rezultate, sa fie o persoana persoana prompta, receptiva, responsabila, cu abilitati de comunicare si initiativa, abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului, rezistenta la stres, atentie la detalii dar si un puternic spirit de echipa.

CERINTE

Cerinte
Cerinte minimale:
• absolvent al Facultatii de Arhitectura
• experienta profesionala convingatoare (cel putin 3 ani)
• capacitatea de a aborda eficient proiecte diverse cu un accent pe design contemporan
• experienta in coordonarea si verificarea specialitatilor de proiectare
• cunoasterea legislatiei isi experienta in elaborarea documentatiilor pentru toate fazele de proiectare
• cunoasterea si experienta aferenta procedurilor de avizare si autorizare a lucrarilor in constructii
• cunostinte tehnice avansate
• cunoasterea avansata a limbii germane engleze, inclusiv a limbajului tehnic specific
• cunostinte avansate si rapiditate de lucru in utilizarea urmatoarelor aplicatii: AutoCAD,ARHICAD 3DMAX COREL Microsoft Office (Word, Excel) Permis cat B

DESCRIEREA FIRMEI

GRUP DE FIRME DESIGN & BUILD