Web designer/programator

ANKH MEDIA PRODUCTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Majoritatea activitatii firmei se desfasoara in domeniul nuntilor, evenimentelor.

CERINTE

Firma de productie foto-video-audio cu sedii in Timisoara si Arad, angajeaza personal pt. urmatorul post:

Web designer/programator:

- cunostinte de php, flash (actionscript), java etc.
- responsabilitati: intretinerea si dezvoltarea site-urilor firmei.

BENEFICII OFERITE

- pt. toti angajatii se ofera carte de munca.
- salariile sunt negociabile, in functie de performante si cunostinte.
- se ofera o perioada de training de aprox. 2 luni.
- permisul de conducere este un avantaj.
- doar cei selectionati in urma interviurilor vor beneficia de training.
- prin faptul ca veti fi selectionati pt. training, nu inseamna ca veti fi si angajati.

Casa de productie foto - video - audio. Fotografie de eveniment si studio, procesare digitala. Filmari evenimente si media. Editare, montaj, postproductie si animatie. Sonorizari evenimente.Realizare de materiale publicitare (tiparituri si media). Productie ambalaje de carton unicat.