Job expirat

RESPONSABILITATI

Deplasare timp de o saptamana la mare, la Costinesti, sau la munte, la Poiana Brasov, la un curs de pregatire (training)pe domeniile:

- management programe si proiecte;
- voluntariat;
- comunicare.

Perioada este din 12 august 2012 pana in 3 septembrie 2012.

La sfarsit se va face o evaluare pe baza de examen. Se va obtine o diploma, pe baza caruia vom realiza o colaborare sau chiar angajare in cadrul ADEPT Romania.

CERINTE

- varsta intre 17 si 25 ani;
- doar din judetul Arad;
- elevi, studenti.

BENEFICII OFERITE

Cazare la hotel de 3 stele;
3 mese pe zi;
timp liber pentru dstractie;
Diploma de competenta;
Angajare/Colaborare in ADEPT Romania.

Asociatia pentru Dezvoltare Europena si Promovarea Tinerilor din Romania-ADEPT Romania, are ca scop dezvoltarea europeana si promovarea tinerilor, prin activitati de informare, consultanta, consiliere, accesare fonduri privind politici de tineret, politici turistice, politici de mediu, politici privind sprijinirea tinerilor intreprinzatori in domeniul agricol si dezvoltare acomunelor si satelor din Romania.