Tehnician mentenanta

SC SYSTRONICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatie a echipamentelor

CERINTE

-studii medii sau superioare in domeniul electromecanic, automatizari sau electrotehnic.
-experienta depanare hardware si software a echipamentelor IT, echipamente electromecanice,
-experienta minim 2 ani
-prezinta avantaj cunoasterea unei limbi straine
-cunostinte operare PC
-persoana organizata si cu o gandire analitica
-adaptabil si inventiv in gasirea de solutii
-capabil de a invata sa utilizeze tehnici si tehnologii noi
-capabil sa lucreze in echipa

BENEFICII OFERITE

-posibilitati de dezvoltare intr-un mediu dinamic
-conditii de munca la standarde ridicate
-program de lucru flexibil

SYSTRONICS face parte din grupul Cicor Technologies şi ofera servicii complete de productie de electronica in tehnologie mixta, pentru piata europeana. Serviciile oferte de Systronics includ proiectare - dezvoltare si introducere de noi produse, inginerie, asamblari SMT si THT, testari electrice, servicii post vanzare. Cicor Technologies este un grup cu sediul central in Elvetia, avand fabrici in Elvetia, Germania si Romania