Tehnician Instalari si Service

ATLAS TELECOM NETWORK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Instaleaza si configureaza echipamentele terminale la domiciliul clientilor
- Contribuie la monitorizarea si intretinerea retelei si a echipamentelor
- Raporteaza orice defectiune constatata si urmareste remedierea ei
- Urmareste si rezolva eficient reclamatiile de natura tehnica ale clientilor

CERINTE

- Studenti sau absolventi ai unei facultati de Telecomunicatii sau IT
- Cunostinte de configurare Windows, TCP/IP, cunostinte hardware
- Disponibilitatea de a munci in 2 schimburi
- Bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii
- Orientare catre atingerea obiectivelor si performanta, spirit de echipa
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant.
- Dezvoltare profesionala, posibilitati de promovare in functie de performante.
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica, intr-o afacere de succes.
- Oportunitatea de a lucra cu tehnologii noi, foarte performante in domeniul telecomunicatiilor.

Atlas Telecom Network Romania companie membra; a grupului international Atlas Telecom angajeaza pentru sucursalele din tara.