SOFER

CASA RUSU

Job expirat

RESPONSABILITATI

- transportul produselor de mobilier in siguranta si la timp la clienti;
- participa la montarea produselor de mobilier;
- folosirea si intretinerea masinii conform politicii firmei;
- completarea foilor de parcurs si a diverselor situatii cerute de conducere;

CERINTE

- studii medii;
- permis de conducere categoria B;
- experienta minim 2 ani pe un post similar - fara evenimente rutiere;
- experienta conducere autoutilitara 3,5 tone;
- persoana serioasa, bine organizata si responsabila.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- mediu de lucru placut.

CASA RUSU reprezinta divizia de retail a companiei RUS SAVITAR, avand magazine deschise in Timisoara, Sibiu, Cluj Napoca, Deva, Pitesti,iar din ianuarie 2010 si in Arad.
Compania RUS SAVITAR este unul din cei mai mari producatori de mobilier din pal din Romania, avand o unitate de productie dotata cu cea mai moderna linie tehnologica din sud-estul Europei.
Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru: www.casa-rusu.ro