SOFER

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Transportul delegatiilor de la / la aeroport / gara / autogara ;
- Asigurarea starii tehnice optime a parcului auto ;
- Asigurarea curateniei autoturismelor din parcul auto ;

CERINTE

- Studii medii ;
- Permis de conducere categoria B ;
- Experinta 2 ani in sofat autoturisme si microbuse ;
- Cunoa¿terea la nivel conversaionala a limbii engleze ;
- Foarte buna capacitate de organizare si comunicare ;
- Disponibilitate la deplasari ;
- Domiciliul stabil in Arad.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte motivant bazat pe competenta si evolutia profesionala ;
Conditii de munca la standarde occidentale ;

TAKATA-PETRI conduce activit¿¿ile europene ale Corpora¿iei Takata din Tokyo, unul din produc¿torii de top de echipamente de siguran¿a pentru industria automotive. Takata are 10.000 de angaja¿i in Europa si aproape 33.000 peste tot in lume. Ca partener de încredere al companiilor produc¿toare de autoturisme, Takata dezvolta si produce componente si produse de siguranta de inalta calitate. Portofoliul de produse este compus din volane, sisteme de airbaguri, centuri de siguranta, componente electronice si senzori, precum si componente de habitaclu si sisteme de siguranta pentru copii.