Reprezentanti Vanzari: Constanta si Timisoara

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adecco Permanent Placement cauta pentru unul din clientii sai, o firma din domeniul constructiilor, doi Reprezentanti de vanzari pe zonele Constanta si Timisoara.

Responsabilitati:
•Contribuie activ la planificarea şi atingerea obiectivelor de vânzări prin promovarea produselor inovative şi a ofertei de servicii unice a companiei
•Promovează întreaga gamă de produse şi servicii clienţilor existenţi și noilor clienți identificați: firme de construcții, instalații, birouri de proiectare și arhitectura
•Realizează zilnic vizite pe șantier și efectueză demonstrații cu produsele companiei
•Atrage noi clienţi, negociează contractele şi oferă consultanţă pentru proiectele de construcţii
•Contribuie semnificativ la munca în echipă orientată către client prin colaborarea cu toate departamentele companiei

CERINTE

Studii superioare în domeniul comercial sau tehnic/construcții, cu experienţă în vânzări directe (B2B)
•Angajament, integritate, responsabilitate şi orientare către client
•Pasionat de vanzări şi atras de un pachet de remunerare bazat pe perfomanţă
•Bun nivel de utilizare PC (MS Office, Outlook, SAP), bune abiltăţi de prezentare şi de negociere
•Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro