REFERENT RESURSE UMANE (cod PuS PS)

Kaufland Romania SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea documentelor de personal la nivel local, conform cerintelor legale si procedurilor interne ale companiei;
- Comunicarea cu Departamentul de Resurse Umane de la sediul central si oferirea de informatii privind problematica de personal angajatilor din cadrul filialei in conformitate cu standardele si procedurile interne ale companiei;
- Asigurarea respectarii procedurilor interne ale companiei in domeniul resurselor umane;
- Sarcini legate de recrutarea si selectia personalului pentru filiala;
- Alte sarcini administrative.

CERINTE

- Experienta in administrarea documentelor de personal;
- Cunostinte foarte bune de operare PC (Word, Excel);
- Abilitati foarte bune de organizare si comunicare (capacitatea de a urmari si solutiona mai multe procese/probleme in paralel);
- Abilitati de lucru in echipa;
-Disponibilitate la deplasari.

Cu peste 800 de filiale Kaufland este pe plan intern si international una din cele mai dinamice companii din domeniul comertului cu amanuntul din Germania.

Calitatea, gama diversificata de produse cat mai ales preturile mici sunt pentru client cele mai importante criterii de alegere.
Kaufland indeplineste exact aceste dorinte.

La Kaufland clientul este mereu in centrul atentiei.

Acestea sunt bazele succesului nostru.

Sunteti interesati?

Atunci va rugam sa ne trimiteti scrisoarea de intentie specificand pozitia si codul pozitiei pentru care aplicati, CV-ul, o fotografie, copii dupa actele de studii care va reprezinta cel mai bine.

Va rugam sa ne comunicati informatii in legatura cu disponibilitatea de a incepe activitatea in cadrul firmei cat si asteptarile salariale.

Numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.