Proiectant scule, Fabrica sculărie

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectare 2D şi 3D în Catia V5;
- Realizarea desenelor de ansamblu în 2D;
- Modelare 3D pentru componente şi ansamble;
- Execuţia de design în cadrul echipei de proiect dedicată unui produs;
- Planificarea lucrarilor conform graficelor de executie;
- Urmărirea proiectului în timpul execuţiei, din punct de vedere constructiv şi tehnic.

CERINTE

- Studii superioare tehnice (profil mecanic);
- Experienţă în domeniul proiectării asistate de calculator, CATIA V5 constituie un avantaj;
- Cunoştinţe avansate de desen tehnic;
- Cunoştinţe în metalurgie, scule de ştanţare şi injectare plastic prezintă avantaj;
- Cunoştinţe avansate de limba engleză;
- Disponibilitate pentru deplasări în străinătate;
- Capacitate de organizare, comunicare şi muncă în echipă. Orientat spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant bazat pe competenta si evolutie profesionala;
- Conditii de munca la standarde internaţionale;
- Asigurare privata de sanatate;
- Tichete de masa;
- Servicii medicale gratuite;
- Transport asigurat.

Productie de volane si centuri de siguranta pentru industria auto de top din Asia, Europa si America