Pregatitor vopsitorie

Quark Motors

Job expirat

RESPONSABILITATI

Competenţe personale:
• Socializează rapid cu celelalte persoane
• Se caracterizează prin spirit de echipă
• Dispune de o capacitate sporită de muncă
• Are capacitate de învăţare şi asimilare de informaţii
• Dezvoltă un mod de lucru constant
• Lucrează conform obiectivului stabilit
• Poate îndeplini sarcinile în mod eficient
• Are standarde de calitate înalte

CERINTE

Cerinţe:
• Studii absolvite: minim bacalaureat/şcoală profesională sau studii similare.
• Instruire profesională: studii tehnice însoţite de o experienţă de minim 2 ani în ateliere auto.
• Permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
Vă oferim şanse unei cariere în domeniu şi, în plus, un pachet salarial competitiv şi bonusuri.

Vă rugăm să trimiteţi CV-ul dvs însoţit de scrisoare de intenţie la:
Quark Motors Arad, Calea Radnei 288, pe e-mail - resurseumane@quarkmotors.ro, pe fax: 0257 22 00 50 sau direct pe site-ul nostru www.quarkmotors.ro la rubrica `Bursa locuri de muncă`, cu menţiunea – pentru postul de Pregătitor vopsitorie.
Data limită pentru depunerea CV-urilor: 10.07.2011.
Vor fi contactaţi numai acei candidaţi care corespund cerinţelor postului.

Distribuitor autorizat Volkswagen: Quark Motors, telefon 0257 22 00 44.

DESCRIEREA FIRMEI

Quark Motors Arad

Distribuitor autorizat Volkswagen
Service autorizat Volkswagen si Audi